Gdzie uczymy?

 

 

 

 

 

BUDYNEK naszej szkoły mieści się w Radwanicach na skrzyżowaniu ulic Reja i Szerokiej. Posiadamy zamknięty ogród, z którego korzystamy podczas zabaw z dziećmi.

 

 

 

 

WEJŚCIE do szkoły mieści się na parterze. Tuż obok drzwi wejściowych umieściliśmy stojak na rowery, dla wszystkich zapalonych cyklistów.

 

 

 

 

SALA NR 1 jest przeznaczona dla młodszych dzieci, dostosowaliśmy do nich zarówno wyposażenie jak i potrzebne materiały dydaktyczne.

 

 

 

 

SALA NR 2 to pokój nauki zarówno dla starszaków jak i dla naszych dorosłych Kursantów. Stół, krzesła, wyposażenie i materiały edukacyjne – wszystko sprzyja nauce i przyswajaniu wiedzy dedykowanej grupie wiekowej.

 

 

 

 

SALA NR 3 to miejsce, które łączy i to dosłownie. W połowie jest naszą pracownią umysłu. Mamy tu tablicę do pisania i monitor interaktywny, krzesła i wielofunkcyjny stół. 

 

 

 

 

A w połowie to nasza pracownia artystyczno – kulinarna, w której na wyposażeniu mamy piekarnik, lodówkę czy zmywarkę. To tutaj tworzymy nasze kreatywne projekty plastyczne, wypiekamy słodkości i komponujemy zdrowe posiłki.