Kadra

Nasz team

MIRA 

Jestem magistrem filologii angielskiej oraz założycielką Effective English. Chociaż posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, to właśnie dzieciaki sprawiają, że kocham to, co robię. Dlatego też one są moją grupą docelową.

Pasjonuję się mechanizmem nauki języków, a zdobytą wiedzę wykorzystuję w nauczaniu języka angielskiego. Zawsze biorę pod uwagę indywidualne predyspozycje moich uczniów, a zajęcia dopieszczam w najdrobniejszych szczegółach.

Dla dzieciaków staram się być nauczycielem – przewodnikiem, który jest niezbędnym wsparciem podczas tej niesamowitej podróży jaką jest edukacja i przyswajanie języka angielskiego.

#Posłuchaj o mnie

SANA

Nazywam się Sana Shahid i pochodzę z Pakistanu. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zaczęłam uczyć w Szkole Effective English w 2019 roku. Ze względu na to, że motto tej szkoły to kreatywne nauczanie języka, które doskonale wpasowuje się w mój sposób nauczania, nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu. Dodatkowo mogę tu nadal rozwijać swoje talenty artystyczne. Korzystają na tym zarówno dzieciaki jak i ja 😁

#Posłuchaj o mnie   

KUDZAI

Cześć, jestem Kudzai! Pochodzę z Zimbabwe, ale mieszkam w Polsce. Ukończyłam studia licencjackie w Republice Południowej Afryki i przeprowadziłam się do Polski, żeby kontynuować je w dziedzinie finansów. Uczę języka angielskiego w Effective English School od 3 lat i mam nadzieję, że jeszcze przez wiele lat tak będzie. Wcześniej prowadziłam lekcje indywidualne, uczyłam głównie nastolatków. Jestem wielkim molem książkowym, a kiedy mnie coś zainspiruje, piszę własne wiersze. Uwielbiam uczyć angielskiego zwłaszcza dzieci, ponieważ doskonale poszerza to ich wiedzę i pozwala im angażować się w większy świat. Bycie częścią podróży językowej Państwa dzieci jest dla mnie ogromnym przywilejem. Mam nadzieję, że będę mieć długotrwały pozytywny wpływ na umysły Waszych dzieci.

#Posłuchaj o mnie   

DOUGLAS

Cześć! Jestem Douglas i pochodzę z Brazylii. Uczę języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) od ponad 6 lat w różnych krajach (Brazylia, Chiny), teraz zaczynam w Polsce. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako osoba, która musiała nauczyć się drugiego języka, doskonale wiem z jakimi trudnościami mierzą się moi uczniowie i wierzę, że mogę efektywnie ich wesprzeć podczas tej podróży. Uczenie angielskiego może być naprawdę inspirujące i satysfakcjonujące. Za każdym razem, gdy widzę, jak któryś z moich uczniów komunikuje się w języku angielskim, jestem dumny. To jak wielkie zwycięstwo!

Moje motto brzmi: ” żyj i ucz się!” i nauczanie właśnie to mi daje za każdym razem, gdy przekraczam próg klasy.

Nauka nowego języka to proces pełen wyzwań. Wymaga on porad oraz wsparcia profesjonalisty, który uczyni go łatwiejszym, bardziej zaangażowanym i zabawniejszym.

Wierzę, że pomogę Ci osiągnąć Twój cel! Jestem otwarty na to, by udzielić odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

#Posłuchaj o mnie   

ANA

Cześć! Nazywam się Ana Cristina i pochodzę z Brazylii. Uczę języka angielskiego jako drugiego języka (ESL) od 2007 roku. Zaczynałam w Brazylii, potem przeniosłam się do Chin i jestem bardzo podekscytowana faktem, że teraz będę uczyć w Polsce 🙂 Co do mojego wykształcenia, to mam licencjat z języków obcych – angielskiego i portugalskiego, ukończyłam Metodykę Nauczania Języków Obcych i obecnie uczęszczam na studia magisterskie. Posiadam również certyfikat TESOL (Teaching English as a Second Language). Ucząc, obserwuję w jak różny sposób uczniowie przyswajają wiedzę. Są kinestetycy, wzrokowcy czy słuchowcy, dlatego też tak ważne jest dla mnie, aby podczas zajęć korzystać z różnych rekwizytów i koncepcji nauczania. Zwykle posługuję się akcesoriami wizualnymi, grami, piosenkami, tablicami interaktywnymi oraz pracuję metodą TPR (Total Physical Response). Bardzo dbam o stworzenie wspierającego i komfortowego środowiska dla moich uczniów, by czuli się bezpiecznie, bo wtedy chętniej się uczą i dzielą swoimi pomysłami, rozwijając krytyczne myślenie. Ważne jest dla mnie również utrzymywanie dobrych relacji z rodzicami uczniów. Wierzę w to, że możemy sobie nawzajem pomóc w zapewnieniu dziecku jak najlepszego i jak najbardziej odpowiedniego doświadczenia edukacyjnego. Ostatecznie moim pragnieniem jest stworzenie takiej atmosfery, w której uczniowie będą mogli wykorzystać w pełni swój potencjał. Do zobaczenia na zajęciach 🙂

#Posłuchaj o mnie

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.