Jak uczymy ?

Misja naszej szkoły jest EFEKTYWNIE nauczyć Twoje dziecko mówić po angielsku! Czerpiemy inspiracje ze sposobu w jaki my wszyscy uczymy się naszego rodzimego języka. Przede wszystkim:

Mówienie całymi zdaniami

Mówimy pełnymi zdaniami aktywnie angażując naszych uczniów dzięki czemu już na pierwszych lekcjach zaczynają samodzielnie używać prostych zdań, a z każdą kolejną otrzymują kluczowe narzędzia niezbędne do płynnej komunikacji w języku obcym.

Interesujące lekcje

Tworzymy i zapewniamy różnorodne oraz niezwykle atrakcyjne i nieszablonowe materiały dydaktyczne tak by motywacja na zajęciach była zawsze na najwyższym poziomie. Nie ma u nas podręczników kursowych, które wprowadzają pewne ograniczenia i bardzo szablonowo podchodzą do większości zagadnień.

Osadzenie w kontekście

Przedstawiamy zagadnienia w taki sposób, aby prezentowana wiedza odnosiła się do czegoś co znamy, kojarzymy bądź co możemy po prostu sami poczuć lub dotknąć, a doświadczając nowej wiedzy mamy pewność, że zapamiętywanie danego materiału będzie bardziej efektywne. Dlatego raz w tygodniu odbywają się u nas warsztaty tematyczne (kulinarne, artystyczne, eksperymenty, challenge days)

POWTARZANIE MATERIAŁU

Oferujemy atrakcyjne powtórki, które wplatamy w lekcje co znacznie podwyższa poziom utrwalenia materiału.

Kameralne grupy

Tworząc kameralne grupki (max 6 osób) zapewniamy komfort nauki i oferujemy indywidualne podejście przy jednoczesnym wykorzystaniu potencjału pracy w grupie.

U nas nie ma miejsca na nudę, a efekty nauki widać gołym okiem (słychać gołym uchem;))

Jeśli zależy Tobie, aby Twoje dziecko mówiło płynnie po angielsku, zapraszamy!