Jak uczymy ?

Misją naszej szkoły jest to, żeby EFEKTYWNIE nauczyć Cię mówić po angielsku! Czerpiemy inspiracje ze sposobu, w jaki uczymy się naszego rodzimego języka. Przede wszystkim:

Mówienie całymi zdaniami

Mówimy pełnymi zdaniami, aktywnie angażując naszych uczniów, dzięki temu już na pierwszych lekcjach zaczniesz samodzielnie używać prostych wyrażeń, a na każdej kolejnej otrzymasz kluczowe narzędzia, niezbędne do płynnej komunikacji w języku obcym.

Interesujące lekcje

Tworzymy i zapewniamy różnorodne oraz niezwykle atrakcyjne, bo nieszablonowe materiały dydaktyczne, po to, by motywacja na zajęciach była zawsze na najwyższym poziomie. Nie ma u nas podręczników kursowych, które wprowadzają pewne ograniczenia i bardzo szablonowo traktują większość zagadnień.

Osadzenie w kontekście

Przedstawiamy tematy w taki sposób, aby prezentowana wiedza odnosiła się do czegoś, co wszyscy znamy, kojarzymy bądź co możemy po prostu sami poczuć lub dotknąć. Doświadczając nowej wiedzy, mamy pewność, że zapamiętywanie danego materiału będzie bardziej efektywne. Dlatego dla dzieci raz w tygodniu odbywają się u nas warsztaty tematyczne (kulinarne, artystyczne, eksperymenty, challenge days).

POWTARZANIE MATERIAŁU

Powtórki u nas są atrakcyjne, a wplatamy je w lekcje, co znacznie podwyższa poziom utrwalenia materiału.

Kameralne grupy

Tworząc kameralne grupy (max 6 osób), zapewniamy komfort nauki i oferujemy indywidualne podejście przy jednoczesnym wykorzystaniu potencjału pracy w grupie.

U nas nie ma miejsca na nudę, a efekty nauki widać gołym okiem (słychać gołym uchem;))

Sprawdź nas!