Nasz team

                                                                 MIRA

 

Jestem magistrem filologii angielskiej oraz założycielką Effective English. Chociaż posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, to właśnie dzieciaki sprawiają, że kocham to, co robię. Dlatego też one są moją grupą docelową.

Pasjonuję się mechanizmem nauki języków, a zdobytą wiedzę wykorzystuję w nauczaniu języka angielskiego. Zawsze biorę pod uwagę indywidualne predyspozycje moich uczniów, a zajęcia dopieszczam w najdrobniejszych szczegółach.

Dla dzieciaków staram się być nauczycielem – przewodnikiem, który jest niezbędnym wsparciem podczas tej niesamowitej podróży jaką jest edukacja i przyswajanie języka angielskiego.


#Posłuchaj o mnie

                                                                     SANA

 

Nazywam się Sana Shahid i pochodzę z Pakistanu. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zaczęłam uczyć w Szkole Effective English prawie 3 lata temu. Ze względu na to, że motto tej szkoły to kreatywne nauczanie języka, które doskonale wpasowuje się w mój sposób nauczania, nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu. Dodatkowo mogę tu nadal rozwijać swoje talenty artystyczne. Korzystają na tym zarówno dzieciaki jak i ja 😁

 

#Posłuchaj o mnie   

                                                                     CELESTINE


Cześć!

Nazywam się Nzekwue Celestine. Pochodzę z Nigerii i aktualnie studiuję zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Uwielbiam śpiewać, tańczyć, grać w piłkę oraz realizuję się w wolnym czasie w modelingu.

Zdecydowałem się uczyć angielskiego w Szkole Effective English z powodu mojej pasji do pracy z dziećmi. Wierzę, że poprzez swoją pracę mogę mieć na nie pozytywny wpływ, a dzięki temu stanowić wartość dodaną dla społeczeństwa.

Jestem przekonany, że dzieci to nasza przyszłość i poprzez pozytywny wkład w ich rozwój, będę w stanie kształtować i wpływać na przyszłość naszego świata.

Dziękuję 😇


#Posłuchaj o mnie

                                                                   NOMBUSO

 

Cześć!

Nazywam się Nombuso Mhlongo i jestem lektorką w Szkole Effective English. Jestem również studentką na pełen etat. Rozpiera mnie duma z tego, że mam możliwość uczenia dzieci umiejętności świetnej komunikacji i wyrażania siebie. Osobiście posługuję się 7 południowoafrykańskimi językami i jestem też całkiem niezłą piosenkarką 😁.

Nauczanie angielskiego to moja wielka pasja. Mam nadzieję, że będę uczestniczyć w tej wspólnej, językowej, podróży z Państwa dziećmi jak najdłużej.


#Posłuchaj o mnie