Nasz team

MIRA

 

Jestem magistrem filologii angielskiej oraz założycielką Effective English. Chociaż posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, to właśnie dzieciaki sprawiają, że kocham to, co robię. Dlatego też one są moją grupą docelową.

Pasjonuję się mechanizmem nauki języków, a zdobytą wiedzę wykorzystuję w nauczaniu języka angielskiego. Zawsze biorę pod uwagę indywidualne predyspozycje moich uczniów, a zajęcia dopieszczam w najdrobniejszych szczegółach.

Dla dzieciaków staram się być nauczycielem – przewodnikiem, który jest niezbędnym wsparciem podczas tej niesamowitej podróży jaką jest edukacja i przyswajanie języka angielskiego.

#Posłuchaj o mnie

SANA

Nazywam się Sana Shahid i pochodzę z Pakistanu. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zaczęłam uczyć w Szkole Effective English w 2019 roku. Ze względu na to, że motto tej szkoły to kreatywne nauczanie języka, które doskonale wpasowuje się w mój sposób nauczania, nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu. Dodatkowo mogę tu nadal rozwijać swoje talenty artystyczne. Korzystają na tym zarówno dzieciaki jak i ja 😁

#Posłuchaj o mnie   

                                                                     KUDZAI

 

Opis i zdjęcie już wkrótce:)

 

                                                                     DOUGLAS

 

Opis i zdjęcie już wkrótce:)

                                                                        ANA

 

Opis i zdjęcie już wkrótce:)